Zapraszamy do luksusowego obiektu na granicy dzielnic Ursus i Włochy doskonale skomunikowanego z centum Warszawy.

Komunikacja samochodowa
Dojazd z Atrium Skorosze do Dworca Centralnego Alejami Jerozolimskimi zajmuje w zależności od ruchu 10-15 minut. Na lotnisko Okęcie dojedziemy w 15 minut. Na Bemowo dojedziemy w 15 minut nowowybudowaną Aleją 4 czerwca 1989r. Inwestycja znajduje sie w pobliżu węzła Salomea, skąd wyjazd z Warszawy poprzez Janki zajmie 10 minut a wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy (S2) 3 minuty.

Komunikacja autobusowa
300 m od inwestycji, przy ulicy Ryżowej, znajdują się przystanki autobusowe z bezpośrednim dojazdem do centrum. Dojazd do dworca Centralnego autobusem zajmuje 30 minut.

Szybka Kolej Miejska
Stacja PKP Ursus znajduje sie w odległości 3 km od inwestycji. Do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 19 minut, czyli krócej niż metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum.

Finansowanie

Szanowni Państwo,


17 marca 8 kwietnia oraz 28 maja 2020 Rada Polityki Pieniężnej trzykrotnie obniżyła stopy procentowe do rekordowo niskiego poziomu 0,1%. Mamy więc obecnie do czynienia z najtańszymi kredytami hipotecznymi jakie kiedykolwiek były dostępne na rynku, gdyż oprocentowanie w wielu bankach spadło już nawet poniżej poziomu 3%. Kredyty jeszcze nigdy nie były tak tanie szczególnie na tle inflacji, która w marcu 2020 roku była na poziomie 3,4 %. Raty kredytów dla mieszkań oferowanych przez naszą firmę są znacznie niższe od oczekiwanych przychodów z ich wynajmu. W kolumnach cennika z prawej strony przedstawiamy poziomy rat kredytów w PLN dla każdego typu mieszkania a także szacowane przychody z wynajmu.


Z uwagi na czas epidemiczny, część banków podniosła wymóg wkładu własnego dla kredytów hipotecznych np do 15% (Pekao S.A.) lub do 20% (PKO BP). Nadal jednak część banków udziala kredytów hipotecznych na cele mieszkaniowe z 10% wkładem własnym np Santander Bank , mBnak czy Millenium. Szczegóły u naszego doradcy kredytowego.

Dbając o komfort naszych klientów udzielamy wszelkiej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy na stałe z expertem finansowym, który dołoży wszelkich starań, by pomóc Państwu wybrać najkorzystniejszy wariant finansowania. Załatwimy wszelkie formalności. Z naszym expertem można się spotkać z biurze budowy przy ul. Dzieci Warszawy 4 w Państwa gestii pozostaje wyznaczyć tylko termin spotkania. Wszystkie banki, z którymi współpracujemy nadal oferują finansowanie wykończenia pod klucz.

Kontakt do naszego eksperta finansowego:
Karolina Kwiecińska
tel.: 730 866 991,
e-mail: karolina.kwiecinska@fin-hub.pl