Zapraszamy do luksusowego obiektu na granicy dzielnic Ursus i Włochy doskonale skomunikowanego z centum Warszawy.

Komunikacja samochodowa
Dojazd z Atrium Skorosze do Dworca Centralnego Alejami Jerozolimskimi zajmuje w zależności od ruchu 10-15 minut. Na lotnisko Okęcie dojedziemy w 15 minut. Na Bemowo dojedziemy w 15 minut nowowybudowaną Aleją 4 czerwca 1989r. Inwestycja znajduje sie w pobliżu węzła Salomea, skąd wyjazd z Warszawy poprzez Janki zajmie 10 minut a wjazd na Południową Obwodnicę Warszawy (S2) 3 minuty.

Komunikacja autobusowa
300 m od inwestycji, przy ulicy Ryżowej, znajdują się przystanki autobusowe z bezpośrednim dojazdem do centrum. Dojazd do dworca Centralnego autobusem zajmuje 30 minut.

Szybka Kolej Miejska
Stacja PKP Ursus znajduje sie w odległości 3 km od inwestycji. Do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 19 minut, czyli krócej niż metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum.

Opis inwestycji (ASII)

Zamieszkaj lub zainwestuj
15 minut od centrum Warszawy

Szanowni Państwo, 

bazując na doświadczeniach inwestycji, Atrium Skorosze przy ul.Dzieci Warszawy 4, dołożyliśmy wszelkich starań, by przy ulicy Dzieci Warszawy 26 powstał budynek kameralny, funkcjonalny, nowoczesny i estetyczny. Zaprojektowaliśmy w nim mieszkania odpowiadające aktualnym oczekiwaniom klientów. Atrium Skorosze II to budynek o wysokości czterech kondygnacji. W budynku zaprojektowano 44 lokale mieszkalne dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 30 m2 do 52 m2.

Wejście do mieszkalnej części budynku zaprojektowane jest poprzez jedną klatkę schodową. Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. W garażu podziemnym znalazło się miejsce dla komórek lokatorskich. Klatka schodowa wyposażona będzie w windę jeżdżącą od poziomu garażu na każdą kondygnację. Zarówno na patio budynku, jak i na dachach zaprojektowaliśmy użytkowe zielone ogrody, które będą dostępne dla wszystkich mieszkańców. 

Zastosowaliśmy w naszej inwestycji szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych poprawiających komfort mieszkania. Każde mieszkanie podłączone będzie do sieci telekomunikacyjnej za pomocą światłowodu, co umożliwi użytkownikom dostęp do internetu z szybkością 300 MB/s. Światłowód umożliwi zastosowanie rozwiązań typu "smart home". W obiekcie będą zamontowane wideofony a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawną pracę ochrony. Obiekt będzie ogrodzony, monitorowany i chroniony.

W inwestycji Atrium Skorosze II każdy znajdzie wygodne mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Ze względu na lokalizację doskonale skomunikowaną z centrum Warszawy zarówno komunikacją samochodową, jak i miejską jest to również optymalna oferta dla osób poszukujących mieszkań w celach inwestycyjnych. Pozwolenie na budowę Atrium Skorosze II nasza spółka uzyskała 28.11.2019. Pozwolenie stało się ostateczne 15 stycznia 2020. Budowa zostanie zakończona w III kwartale 2021 roku.Leszek Paczyński